Без рубрики

Репортаж “Экотуризм в Одесской обл.”

Зелений туризм: разом ефективніше!

13 березня 2015 року в місті Біляївка (Одеська область) відбувся круглий стіл на тему «Перспективи розвитку зеленого туризму в Одеській області». Даний захід проходив в рамках проекту «Туризм як каталізатор економічного розвитку сільських територій», що фінансується Європейським Союзом і реалізується Одеським обласним агентством реконструкції та розвитку спільно з Біляївською та Роздільнянською районними державними адміністраціями.

Незважаючи на регіональну тематику круглого столу, достатньо велика кількість учасників приїхала з інших регіонів України щоб поділитися своїм власним досвідом у розвитку екологічного туризму. Так, у заході взяли участь представники Закарпаття, Рівненщини, Херсонщини, Івано-Франківщини, а також з міста Київ.

«Сьогодні зелений туризм можна назвати одним із активних секторів туризму, який розвивається навіть у кризові часи. Він не потребує величезних інвестицій, а завдяки великої кількості програм розвитку все більша частка сільського населення створює гостинні садиби для відвідування туристів», – розповів Володимир Васильєв, голова Спілки сільського зеленого туризму України.

Окрема частина круглого столу була присвячена активному відпочинку, який знаходиться завжди поруч із екологічним туризмом. Так, голова правління Асоціації активного та екологічного туризму України Сергій Підмогильний відзначив, що зараз Україна може запропонувати практично всі види активного відпочинку, які мають великий попит серед мандрівників світу.

«Наші спеціалісти зробили окремі зони на мапі нашої країни, кожна з яких найбільш сприятлива для того чи іншого виду активного відпочинку. Наприклад, у Карпатах найбільш поширеним є пішохідний, велосипедний та гірськолижний відпочинок. Якщо говорити про північне Полісся, то тут мандрівники віддають перевагу кінним прогулянкам та скелелазінню. Ну а південь України традиційно славиться дайвінгом, бердвотчінгом та водним відпочинком», – підкреслив Сергій Підмогильний.
http://www.orard.od.ua/news/101/

Related Posts